Разное

Композиції з природних матеріалів: Композиції з природного матеріалу на тему осінь (35+ ідей для шкіл та садочків) – Моє домашнє натхнення

Урок. Тема «Композиції із природних матеріалів Послідовність дій та безпека праці під час виготовлення виробів з природних матеріалів. Практична робота: аплікація «Соняшник»

А.А. Павленко – вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Шполянської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №1

Шполянської міської ради

об’єднаної територіальної громади

Черкаської області

 

Трудове навчання

2 клас

Тема. Композиції із природних матеріалів ( насіння, плоди, крупи). Послідовність дій та безпека праці під час виготовлення виробів з природних матеріалів. Практична робота:  аплікація з крупів «Соняшник».

Мета. Формувати загальнонавчальну компетентність: співпрацювати в парі; здоров’язбережувальну компетентність:  правильно сидіти за партою. Формувати навички роботи  з природним матеріалом. ; розвивати фантазію, уяву, творчість; вдосконалювати вміння працювати за планом, виховувати відповідальність за доручену справу, охайність, поважне ставлення до праці, до людей труда.

Обладнання: ілюстрації із зображенням соняшника, картон, крупи, ножиці, клей, пензлик.

 

Хід уроку

І.Організаційний момент

Я всміхаюсь сонечку:
— Здрастуй, золоте!
Я всміхаюсь квітоньці —
Хай вона цвіте!
Я всміхаюсь дощику:
— Лийся, мов з відра!
Друзям усміхаюся —
Зичу їм добра!

ІІ. Актуалізація опорних знань

  1. Відгадування загадки про соняшник.

На городі в нас росте
Сонце ясне, золоте,
Жовте око, жовтні вії
Та чомусь воно не гріє.

ІІІ. Повідомлення теми, мети уроку

  • Сьогодні ми будемо працювати з природним матеріалом.

ІV.

Сприймання і усвідомлення нового матеріалу

  1. Бесіда про правила безпеки на уроках трудового навчання

Учні повинні:

– приготувати своє робоче місце;

— на уроці бути уважними;

— переходити на друге місце без дозволу вчителя забороняється;

— уважно слухати інструктаж щодо виготовлення виробу;

— перевірити справність інструментів;

— роботу розпочинати лише з дозволу учителя;

— використовувати інструмент за призначенням.

2. Бесіда про організацію робочого місця.

— Розгорніть підручник.

Розгляньте, які речі повинні бути в папці

     Згадайте, як правильно сидіти за партою.

  • Під час роботи учень повинен тримати своє місце в належному порядку.
  • Після роботи акуратно прибрати його. Скласти  відповідний інвентар, вимити руки з милом і витерти рушником.
  • Інструменти зберігати у папці.
  • За столом сидіти рівно, не сутулитися.

3.У якій послідовності треба виконувати роботу?

  • Обдумування майбутніх дій.
  • Складання плану.
  • Виконання дій за планом.
  • Перевірка виконаної роботи, внесення поправок.

V. Фізкультхвилинка

4.Демонстрація та аналіз зразка.

 бесіда про правила безпеки при роботі з природним матеріалом.

  • Не можна куштувати природні матеріали;
  • інстументи для праці слід зберігати у спеціальних коробках, пакетах, підставках;
  • після використання інструментів їх слід повернути на місце зберігання

     5. інструктаж учителя.

  1. Підготуйте картон – основу того кольору, який бажаєте.
  2. Уважно розгляньте малюнок соняшника.
  3. Змастіть клеєм спочатку середину соняшника.
  4. Зверху насипте крупи і зачекайте , поки просохне.
  5. Так зробіть з іншими деталями соняшника.
  6. Готову аплікацію покладіть до повного висихання клею.

VІ. Практична робота учнів

VІІ. Виставка та оцінювання робіт

-Яка робота сподобалась найбільше?

— Чия робота найохайніша?

— Хто припустився помилки?

VІІІ. Підсумок уроку

-Над чим працювали на уроці?

-Чи сподобався вам урок?

-Як правильно підготувати своє робоче місце?

-Яких правил безпеки слід дотримуватися на уроці трудового навчання?

-Які прислів’я про працю ви вже знаєте?

Діло майстра величає!

Хто багато робив, той і багато знає.

 

 

 

ТОП-150 фото ідей, новинок та оригінальних задумів. Майстер-клас виготовлення виробу із природного матеріалу

Осінні вироби – цікавий майстер-клас, фото ідеї та задуми, вироби для школи та саду на осінню тему

Осінні вироби найчастіше виготовляють із природних матеріалів, але також можна зробити з кольорового паперу, картону, пластиліну, різноманітних підручних засобів.

На фото осінніх виробів наочно видно, що можна використовувати найрізноманітніші предмети, головне передати осінню тематику, атмосферу.

Природні матеріали для осінніх виробів

Красиві та оригінальні осінні вироби можна створити з таких доступних природних матеріалів:

  • Сушене листя, ягоди, гілочки дерев і кущів;
  • Насіння гарбуза, соняшника;
  • Плоди та шкаралупа каштана;
  • Шкаралупа горіха;
  • Гарбуз;
  • Жолуді.

Також можна використовувати шишки, пір’я птахів, квіти…









Осінні вироби в садок

Як правило, осінні вироби в садочку створюються простіші, з використанням однієї-двох технік.Як основний матеріал можна використовувати кольоровий папір, пластилін, картон, вату, але цікавіше працювати з природними осінніми матеріалами.

Основні вироби на осінню тематику в садок:

  • Тематичні аплікації;
  • Панно;
  • Зображення осінньої композиції;
  • Гербарій.

Осіння композиція природних та неприродних матеріалів.

Вироби з осінніх матеріалів можна доповнити й іншими, неприродними матеріалами, наприклад пластиліном.

Доволі часто для осінніх виставок у дитячий садок створюють цілі барвисті композиції.









Є одна хороша композиція, яка дуже цікаво виглядає і радує приємним ароматом, для її виготовлення потрібно підготувати:

  • Свіже та трохи підсушене листя дерев;
  • Яблука червоного кольору та невеликого розміру;
  • Ягоди горобини;
  • Пластилін;
  • Сірники;
  • Клей ПВА;
  • аркуш картону.

Покрокова інструкція створення цієї композиції:

  1. Листя дерев приклеїти по всьому периметру картону.
  2. Взяти 5 яблук і покласти їх в одну лінію, скріпити між собою сірниками.
  3. Взяти одне яблуко і за допомогою сірника прикріпити його до першого яблука з ряду, але тільки по діагоналі вгору.
  4. Таким чином 5 яблук — тіло гусениці та 1, яке розміщено по діагоналі вгору — голова.
  5. З пластиліну сформувати очі, рот і носик гусениці, прикріпити до голови.
  6. Розламати сірник на 2 рівні частини і встромити в голову, щоб вийшли ріжки.
  7. На сірники нанизати ягоди горобини та невеликі кульки з білого пластиліну в почерговому порядку.
  8. З боків яблук, які виступають у ролі тулуба прикріпить по сірнику і нанизати на них по ягідці горобини, таким чином вийшли лапки.
  9. З пластиліну зліпити сонечка, розмістити їх по периметру картону.
  10. Збоку композиції покласти гроно горобини.

Акваріум із Золотою рибкою

Цей виріб відмінно підходить для дошкільного віку або для учнів молодших класів.

Для того, щоб зробити такий дитячий осінній виріб варто підготувати:

  • аркуш картону блакитного кольору;
  • Олівець;
  • Ножиці;
  • Клей ПВА;
  • Пластилін;
  • Сушене листя різних розмірів;
  • Засушена трава;
  • Мушля.

Поетапний план роботи:

  1. На картоні намалювати круглий акваріум та вирізати його.
  2. Скачати невелику кульку з пластиліну жовтого кольору і розмазати її по нижній частині акваріума, щоб вийшов пісок.
  3. Кілька штук черепашок прикріпити до пластилінового дна акваріума.
  4. Сформувати кілька невеликих камінчиків із пластиліну та прикріпити біля черепашок.
  5. До одного з камінчиків прикріпити гілочку сушеної трави.
  6. З блакитного пластиліну сформувати кілька плоских кружечків та розмістити їх від дна акваріума до верхівки.
  7. В центр акваріума приклеїти листок жовтого кольору та більш округлої форми.
  8. З пластиліну зліпити око і прикріпити його до приклеєного листка.
  9. Взяти листочок більш пишної форми, найкраще кленовий і приклеїти його як хвостик.
  10. Підбрати маленький листок і приклеїти його поверх великого округлого, як плавник.

Осінні вироби до школи

Осінні вироби до школи можна зробити більш оригінальними та унікальними, ніж у дитячий садок, адже школяр має великі види технік і може працювати з великою кількістю матеріалу.

Однією з найпопулярніших видів осінніх виробів до школи вважається:

  • Об’ємні аплікації;
  • Панно;
  • Гербарій;
  • Тематичні вінки;
  • Різні об’ємні композиції;
  • Свічники;
  • Гірлянди;
  • Фото рамки.















Осінній вінок

Для того щоб зробити тематичний осінній вінок варто підготувати:

  • Одноразова тарілка великого діаметра;
  • Клей;
  • Листя дерев різних тонів;
  • Декоративна стрічка;
  • Ножиці.

План, як зробити осінній виріб такого типу:

  1. З одноразової тарілки вирізати дно.
  2. Листя дерев приклеїти по всьому периметру тарілки, щоб не було зазору.
  3. Приклеїти також листя та з іншого боку вінка.
  4. Відрізати невеликий відрізок стрічки та прив’язати до вінка як петельку.

Для того, щоб вінок був більш об’ємним і пухнастим, листя варто приклеювати лише за кінчики, щоб краї були вільними, можна доповнити різними елементами декору.

Свічник на осінню тематику

Свічки — один із найпопулярніших елементів декору в прохолодний період року. Для того, щоб максимально передавалася атмосфера осені, варто прикрасити свічник у цій тематиці. Простий, але оригінальний та цікавий варіант осіннього свічника з використанням сушеного листя.

Для цього виробу необхідно підготувати:

  • Скляну банку;
  • Спирт та шматочок губки;
  • Сушене листя;
  • Клей;
  • Ножиці;
  • Пару гілочок сіна.

Поетапний план створення свічника.

  1. Якщо на банку є якісь наклейки, їх варто змити.
  2. Знежирити банку спиртом.
  3. Вибрати листочки, що найбільш сподобалися, всередині них вирізати невеликі зірочки або форми листя дерева.
  4. У задоволеному порядку приклеїти заготовки з усіх боків банки.
  5. Горляк баночки обв’язати гілочками сіна і сформувати невеликий бантик.

Для такого свічника найкраще підійде свічка у вигляді пігулки.

Ваза з гарбуза та букет з листя

Цей виріб дуже легкий у плані створення, головне обережно працювати з ножем.

Отже, для неї потрібно підготувати:

  • Невеликий гарбуз, більш-менш правильної форми;
  • Красиве листя дерев;
  • Грони горобини;
  • Колоски пшениці;
  • Ніж;
  • Джут.

Покрокова інструкція створення цієї композиції:

  1. З гарбуза зрізати хвостик і акуратно вирізати серцевину, щоб можна було в ньому розмістити букет.
  2. З листя, колосків та грон горобини сформувати букет, зафіксувати його джутом.
  3. Помістити букет у гарбузову вазу.

Таким простим способом створюється барвистий та тематичний осінній виріб із природних матеріалів.

Фото осінніх виробів

Создание композиции из природных и найденных материалов: начало развития нового сообщества

Опубликовано 8 сентября 2010 г.

Этот блог предназначен для родителей детских садов, но я призываю всех родителей прочитать его, поскольку мы также работаем с природными и найденными материалами в дошкольном.

Сочинение с использованием природных и найденных материалов: начало развития нового сообщества

В начале этого года с новым сообществом в студии я думал о двух очень важных целях для наших юных учеников: 1) развитие прочных отношений с материалами и друг с другом через опыт, который имеет значение для детей, и 2) содействие творчеству учащихся посредством опыта с материалами, поддерживающими их мышление через среду, процесс, называемый «выразительным языком».

Как дети учатся
Из наблюдений за тем, как дети учатся, я знаю, как важные осмысленные провокации могут подтолкнуть детей к размышлениям о том, как они учатся и получают настоящие знания. Мы узнаем, что через наши чувства — обоняние, вкус, осязание, физическую и визуальную стимуляцию — мы можем вдохновляться. Окружающая среда — это не только пространство, в котором мы находимся, но, более того, пространство, в котором мы взаимодействуем с другими и с материалами. Среда обеспечивает контекст для этих взаимодействий. Дети являются проницательными наблюдателями и получают большую часть информации об их мире, наблюдая и изучая их естественную среду независимо и друг с другом.

Мы переживаем этот процесс обучения в соответствующих профессиях — художниках, ученых, математиках, врачах и т. д. Мы должны иметь возможность наблюдать, связывать, изучать, исследовать и преобразовывать информацию в форму. Наши юные ученики также делятся схожим опытом обучения.

Почему натуральные и найденные материалы?
В контексте использования найденных и природных материалов я знал, что дети могут развивать более открытые идеи и непредписывающее мышление, в отличие от использования кубиков или красок. Натуральные материалы могут способствовать творчеству, критическому мышлению и развитию понимания формы, линии, текстуры, пространства, значения и цвета, которые являются основой композиции. Когда мы обращаемся к природе за палитрой для создания композиций, мы даем детям время замедлиться и внимательно погрузиться в свой мир.

Использование природных и найденных материалов в качестве «выразительного языка»
Работа с глиной, красками, проволокой или найденными материалами — это выразительный язык, который опирается на наши процессы творческого мышления. По словам Луи Малагуцци, основателя центров раннего обучения в Реджо-Эмилии, Италия, термин «выразительный язык» на самом деле является «метафорой экстраординарных возможностей детей, их процессов накопления знаний и творчества, бесчисленных форм, в которых протекает жизнь». проявляется и строится знание». Понятие выразительного языка не ограничивается искусством, но также применимо и к другим дисциплинам, таким как математика или естественные науки, то есть к передаче идей с помощью других символов помимо вербального языка.

PDF-файл. Нижеследующий файл представляет собой иллюстрированный рассказ об опыте работы детсадовцев с природными и найденными материалами с начала года. Многие фотографии сделаны детьми. Это было преднамеренно со стороны учителей, поскольку в этом году мы будем часто использовать камеру, чтобы документировать и размышлять о нашем учебном опыте. Пожалуйста, также посетите галерею, все 500 фотографий ваших детских композиций были загружены.


нажмите здесь, чтобы скачать pdf


Если вас интересуют художники, работающие с природными материалами, Энди Голдсуорти — замечательный художник, которого мы рассматриваем в качестве примера композиций с использованием природных материалов:
http://www.rwc.uc.edu/artcomm/web/ w2005_2006/maria_Goldsworthy/TEST/index.html



Синтез с контролем фазы и состава | Природные материалы

  • Новости и просмотры
  • Опубликовано:

ДВУХМЕРНЫЕ МАТЕРИАЛЫ

  • Вэйгуан Ян 1 ,
  • Джиён Ян 2 и
  • Хён Сок Шин ORCID: orcid. org/0000-0003-0495-7443 1  

Природные материалы (2022)Цитировать эту статью

  • 2275 доступов

  • 2 Альтметрика

  • Сведения о показателях

Предметы

  • Химия
  • Материаловедение

Предложен общий метод управления кинетикой реакции для синтеза 67 видов двумерных кристаллов с заданными фазами и составами, в частности, халькогенидов на основе железа и хрома (слоистых и неслоистых) и халькогенидов фосфора, проявляющих интересные свойства ферромагнетизма и сверхпроводимости.

Халькогениды переходных металлов (TMC) привлекли к себе пристальное внимание из-за большого выбора материалов с разнообразными и регулируемыми электронными, магнитными и оптическими свойствами. Синтез ТМС в виде тонких пленок затруднен из-за высоких температур плавления переходных металлов и предшественников оксидов переходных металлов. Метод химического осаждения из паровой фазы с помощью расплавленной соли может преодолеть этот недостаток 1 . При взаимодействии прекурсоров металлов с солями температуры плавления снижаются до 600–850 °С, что облегчает тонкопленочный синтез. Показано, что поток массы определяет зародыш и область роста, а время реакции влияет на размер зерна тонкой пленки. Поэтому были получены большие тонкие пленки с низким массовым потоком и коротким временем реакции. На основе этого метода создано большое разнообразие слоистых ТМК на основе 4 9Синтезированы переходные металлы 0107 d и 5 d . Однако контролируемый синтез 3 d ТМС на основе переходных металлов, например, ТМС на основе Fe и Cr и фосфорных халькогенидов переходных металлов (ТМФС), которые демонстрируют интересные фазы (слоистые и неслоистые структуры) и физические свойства 2,3,4,5,6,7 систематически не исследовались. В частности, учитывая различные валентные состояния, полиморфы и фазы, общий метод селективного синтеза TMC и TMPC с фазой и составом «по требованию» является сложным, но важным для фундаментальных исследований и приложений. Теперь пишу в Nature Materials , Jiadong Zhou и его коллеги предлагают конкурентный механизм роста химической реакции, который предлагает основу для выращивания различных двумерных (2D) TMC и TMPC с переходными металлами 3 d , позволяя выращивать кристаллы с желаемыми фазами и составом с помощью сложных контроль экспериментальных параметров, таких как количество и размер прекурсоров и температура реакции 8 .

Это предварительный просмотр содержимого подписки, доступ через ваше учреждение

Варианты доступа

Подписаться на журнал

Получить полный доступ к журналу на 1 год

118,99 €

всего 9,92 € за выпуск

Купить статью

Получите ограниченный по времени или полный доступ к статье на ReadCube.

$32,00

Купить

Все цены указаны без учета стоимости.

Рис. 1: Рост TMC и TMPC, контролируемый фазой и составом.

Ссылки

  1. Zhou, J. et al. Природа 556 , 355–359 (2018).

    Артикул КАС Google Scholar

  2. Кан, Л. и др. Нац. коммун. 11 , 3729 (2020).

    Артикул КАС Google Scholar

  3. Zhang, Y. et al. Доп. Матер. 31 , е1

    6 (2019).

    Артикул Google Scholar

  4. Мэн, Л. и др. Нац. коммун. 12 , 809 (2021).

    Артикул КАС Google Scholar

  5. Хсу, Ф.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *